WebMoney to internetowy system rozliczeń płatności założony w Rosji w 1998 r. Jest to jeden z największych procesorów płatności elektronicznych w Rosji pod względem liczby użytkowników.

Dlaczego piszę o WebMoney? Ponieważ jest to główny portfel do wypłat na stronach EPN.bz oraz Backit.me, poradniki o zarabianiu na tych stronach znajdziesz na moim blogu.
Przejdźmy do rejestracji.

REJESTRACJA TUTAJ

Po wejściu w powyższy link, ukazuje nam się takie okno. Wpisujemy tam swój numer telefonu oraz wybieramy polski numer kierunkowy (+48).

 

Po wpisaniu numeru, pokazuje się następne okno z kodem zabezpieczającym. Przepisujemy kod i przechodzimy dalej.

Następnie po wpisaniu kodu, zadzwoni do nas nieznany numer lecz  nie odbieramy połącznia, wpisujemy ostatnie pięć liczb numeru w oknie które się wyświetliło.

 

W następnym oknie, wpisujemy swoje hasło którego będziemy używać do logowania na stronie oraz zaznaczamy wymagane zgody.

 

Po wykonaniu tych kroków, pierwszy etap rejestracji mamy za sobą.
Wyświetli nam się strona główna.

Teraz aby odbierać płatności, musimy stworzyć rachunek
WMZ-USD. Klikamy nibieski plusik i wybieramy WMZ.
Pojawi się zielona karta, kod na niej to adres naszego portfela WMZ.

Teraz aby wypłacić środki z WebMoney na naszą kartę bankową, musimy przejść do zakładki payments i wybrać opcję Funds transfer to card a następnie Transfer in USD. Uzupełniamy wszystkie dane na temat karty i wpisujemy kwotę jaką chcemy przelać. Trzeba pamiętać o tym żeby zostawić parę $ na konie na potrzeby opłaty za przelanie pieniędzy.

Czasami system poprosi nas o weryfikacje tożsamości, musimy wtedy przesłać zdjęcie swoich dokumentów. Nie masz co się obawiać, strona WebMoney jest dobrze zabezpieczona.

WAŻNE! Nasz login to numer telefonu z kierunkowym +48. 

Na każde pytanie odpowiem na moim profilu Instagram lub Facebook, możesz też pisać na adres [email protected]